Безкоштовна доставка по Києву при замовленні від 15 000 грн!

пн-пт с 9:00 до 18:00
3DK
0 товаров – 0 грн 0
Ваш кошик порожній
Категорї

Rational

 • Пароконвектомат RATIONAL Combi Master СМ 61
  Продано

  Пароконвектомат RATIONAL Combi Master СМ 61

  Габариты (ДхШхВ)...............847х757х771 мм
  Противни...................................................6
  Размер противня...............................GN 1/1

  Під замовлення

Німецька компанія Rational - найбільший виробник обладнання з термічної обробки продуктів. Rational відома своєю грандіозною розробкоюминулого століття в області кухонного обладнання, а саме печі, що стала гібридом пароварки і конвекційної печі - пароконвектомат. Пароконвектомати Rational - це відмінна якість при максимальній ефективності та функціональності.

У 1973 році Rational почала роботу з продажу конвекційних печей. Але власники не збиралися обмежуватися тільки цим, і вже через три роки інженери компанії створили перший в світі пароконвектомат - піч, за допомогою якої на кухню прийшли високі технології.

Далі Rational розвивається в двох напрямках: вдосконалення і модернізація властивостей пароконвектоматів, та створення організацій з продажу по всьому світу. Понад сорок років існування Rational розширювала свою мережу, і сьогодні їй належить близько 54% ринку. Головне досягнення Rational – це щоденне готування мільйонів страв у апаратах Rational.

Інноваційні технології пароконвектоматів Rational

SelfCookingControl вбудована в усі новітні моделі, як електричні, так і з газовим приводом. Вона контролює приготуванням їжі, визначаючи режим приготування продукту, виходячи з його розмірів, ваги, походження та інших якостей;

- ClimaPlus допомагає автоматично регулювати вологість, виключаючи перевертання і ручне зволоження;

- HiDensityControl розпізнає кількісні характеристики продукту з метою організації рівномірної термообробки;

- Cool Down використовується для швидкого охолодження робочої камери;

-Функція регенерації Finishing дозволяє одночасно приготувати десятки порційних страв до заданого часу, що виключає необхідність збереження їх в гарячому вигляді до подачі на стіл.

Крім інтелектуальних систем пароконвектомати Rational мають допоміжні функції. Так у багатьох моделях діє система автоочищення та миття, а також є датчики стеження за шаром накипу в парогенераторі.

Яке б обладнання Rational ви не придбали, кожен пристрій має багато корисних якостей.

Чому споживачі вибирають обладнання Rational?

они багатофункціональні;

-Автоматизовані;

абезпечують високу якість страв, завдяки вбудованим технологіям;

-Прості в обслуговуванні;

інова політика Rational спрямована на доступність обладнення для покупців усіх рівнів.

Пароконвектомати Rational можна побачити, майже, на будь-якій кухні. Їх купують ті, хто хоче мати в розпорядженні надійного помічника, який якісно працює і готує в строк.

Категорії